Klub Książki Tolle.pl

Księga gości parafii polskokatolickiej w Żółkiewce

wpisz się do księgi gości | załóż własną księgę gości | wróć na stronę

11.Nick: Przemek Leniak

Data wpisu: 16:39:34 15-09-2010

Treść wpisu:
Gratuluję Jubileuszu i ciekawej strony internetowej.
Szczęść Boże

12.Nick: Stanisław Kozal

Data wpisu: 21:34:58 05-12-2010

Treść wpisu:
Serdecznie pozdrawiam całą parafię w Zółkiewce. Będąc bratankiem księdza mgr Stanisława Kozala bywałem bardzo często z rodziną gościem tejże parafii. Zyczę wszystkim znajomym dużo zdrowia i łaski Bożej. Do tych życzeń dopisuje się także mój prawie 92 letni ojciec Jan Kozal.

13.Nick: Father Krzysztof Mendelewski
WWW: www.stvalentinespncc.org

Data wpisu: 03:12:21 22-03-2011

Treść wpisu:
Bardzo serdecznie pozdrawiam i gratuluje Synowi mojego Przyjaciela sp. Ks. Inf. Wolynskiego; tak owocnego wypelniania sluzby kaplanskiej. Lacze serdeczne pozdrowienia dla czcigodnej Mamy. Ks. Krzysztof Mendelewski. My addres: 2330 Margaret Street, Philadelphia, Pa 19137; phone: 215 535 4978; cell: 215 913 7189; e-mail: kmendelewski@aol.com

14.Nick: Waldek

Data wpisu: 18:18:38 10-04-2011

Treść wpisu:
Bardzo fajnie ze sa strony parafialne . Szkoda tylko ze tak niewielu ksiezy to robi .
Tobie naprawde gratuluje i zycze powodzenia
Waldek
P.S.
rzeczywiscie to pytanie o imie Mickiewicza "glupie" :-))

15.Nick: Grzegorz

Data wpisu: 11:29:53 16-04-2011

Treść wpisu:
Gratulacje... bardzo ciekawa stronka . Czcigodny Ks. Kamilu wielu sukcesów w Posłusze Kapłańskiej życzy były organista Grzegorz.

16.Nick: Marek D.

Data wpisu: 06:27:07 02-05-2011

Treść wpisu:
Wiem, że ta strona powstała w zupełnie innym celu … . Przepraszam, że to piszę, ale chwytam się już każdej, nawet najbardziej nieprawdopodobnej deski ratunku. Jestem w tragicznej sytuacji finansowej, długi mnie zżerają i dosłownie nie mam już za co utrzymać rodziny. Najbardziej przeraża mnie myśl o przyszłości dzieci ( 7, 10 i 12 lat ). Nie będę tutaj opisywał jak do tego doszło, bo jest to długa i skomplikowana historia. Szukam kogoś, kto byłby mi w stanie pomóc. Nie chodzi mi o darowiznę, ale o pożyczkę – niestety na dłuższy okres czasu. Gdyby ktoś zechciał się ze mną skontaktować, opiszę dokładnie wszystko, przedstawię dokumenty … nawet zastawię niewykończony jeszcze dom – jedyne, co posiadam. Nie jestem oszustem ani naciągaczem. Niestety bez pomocy nie wstanę już na nogi. Jest to dla mnie przerażająca rzeczywistość. Błagam – jeżeli ktoś ma możliwość mi pomóc, niech się do mnie odezwie. Jest to bodaj już ostatnia nadzieja. Jeszcze raz przepraszam za ten wpis … .
Mój adres e-mail: marcomon1203@wp.pl

17.Nick: patryk

Data wpisu: 17:41:13 28-08-2011

Treść wpisu:
Od pewnego czasu bardzo interesuję się Polskokatolicyzmem :) Należę do kościoła Rzymskiego, ale Polskokatolicki jest bliższy moim przekonaniom :) No i przymierzam się żeby wybrać się na mszę św. do Torunia

mam ogromna prośbę, chciałbym troszkę poczytać o historii Kościoła Polskokatolickiego, jego nauce. Jeśli ktoś ma jakieś materiały w formie elektronicznej proszę o podesłanie :) djtropper@gmail.com

mam nadzieję, że nikt nie będzie miał mi za złe że się tu wpisałem :) pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie!!! Szczęść Boże! :)

18.Nick: Krzysztof
Moje Gadu-Gadu

Data wpisu: 10:23:31 09-09-2011

19.Nick: kasia1974

Data wpisu: 23:05:28 12-01-2012

Treść wpisu:
Miło jest gościć Księdza w parafii w Zółkiewce. Mam nadzieję, że pozostanie ksiądz z nami na długo w łasce Bożej, zdrowiu i pomyślności, wspierając nas dobrym słowem,uśmiechem ... i wieczną pogodą ducha...
Pozdrawiam serdecznie.

20.Nick: lichor
WWW: http://podatkipl.eu/category/deklaracje-podatkowe

Data wpisu: 09:16:07 29-02-2012

Treść wpisu:
Witam wszystkich tutaj zgromadzonych.

wpisz się do księgi gości | załóż własną księgę gości | wróć na stronę

<< Poprzednie wpisy | Następne wpisy >>

Dotychczas księgę gości odwiedziło: 12131 osób

REKLAMA:
Jeśli chcesz się nauczyć tworzyć strony internetowe, a nie masz o tym pojęcia wejdź na bezpłatny Video blog www.VideoWebmaster.pl

Jeśli już potrafisz tworzyć strony internetowe, wejdź na blog z poradami dla średnio-zaawansowanych webmasterów www.PomocnikWebmastera.pl